O nas Tacy jesteśmy Aktualności Wydarzenia Galeria Kontakt

Zapisy do przedszkola trwają cały rok - dzieci przyjmowane są w miarę wolnych miejsc.
Karty zapisu dziecka do przedszkola i umowę o świadczenie usług wypełniamy i podpisujemy na miejscu bez zbędnych formalności.

Opłaty za przedszkole można wpłacać na konto bankowe: nr rachunku: 43 1240 1965 1111 0010 4352 2984 w Banku Pekao SA.
Pobierz wzór przelewu

KALENDARZ PRZEDSZKOLA NA ROK 2014

• W dniach: 2.V (piątek); 20. VI (piątek); 10.XI (poniedziałek) w przedszkolu będzie pełniony dyżur dla dzieci potrzebujących opieki.
        Ze względów organizacyjnych liczba miejsc ograniczona. Osoby zaiteresowane proszone są o bezpośredni kontakt z nauczycielkami grup na      tydzień przed dyżurującym dniem.
  • 24.XII tj. środa, w wigilię Świąt Bożego Narodzenia przedszkole jest nieczynne.

Odwiedziło nas:
Copyright by JANBO 2011.